Caseria De Comares 201

  • 40 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το διαμέρισμα Caseria De Comares 201 Γρανάδα 40 τ.μ. Βρίσκεται σε άνετη τοποθεσία και παρέχει εύκολη πρόσβαση στην Πλατεία Plaza Nueva, ένα μέρος όπου οι επισκέπτες μπορούν να κάνουν τα ψώνια τους, που βρίσκεται σε απόσταση 2 χλμ. Αυτό το διαμέρισμα απέχει 4 χλμ. από σταθμό τρένου Granada και περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό λεωφορείων Emperador Carlos V - Palacio de Deportes.

Οι επισκέπτες αυτού του διαμερίσματος έχουν πρόσβαση στο αίθριο, στον χώρο καθιστικού και στο σαλόνι με ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Για τη μεγαλύτερη άνεσή σας, το διαμέρισμα Caseria De Comares 201 διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα.

Για διαφοροποίηση του ελεύθερου χρόνου των επισκεπτών παρέχεται εποχική εξωτερική πισίνα.

Η άνεσή σας είναι προτεραιότητά μας, γι' αυτό και το κατάλυμα προσφέρει μικρή κουζίνα με ηλεκτρικό βραστήρα, ψυγείο και μαγειρικά σκεύη.

Η Εκκλησία San Juan de Dios απέχει 3 χλμ. από το διαμέρισμα, ενώ το Θεματικό Πάρκο Science Park είναι 2,1 χλμ. από το κατάλυμα. Το κέντρο της πόλης απέχει 30 λεπτά με τα πόδια από αυτό το κατάλυμα. Το διαμέρισμα Caseria De Comares 201 βρίσκεται σχεδόν 10 λεπτά οδικώς από την Αλάμπρα.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Caseria De Comares 201 Γρανάδα
Piso Turistico En Granada. Zona Palacio Deportes
Τιμή μόνο για κινητά

Piso Turistico En Granada. Zona Palacio Deportes

8.8
Έξοχο 35 σχόλια
462 μ από το κατάλυμα
USD 148 USD 133
ανά νύχτα
Apartamento Rosalia
Τιμή μόνο για κινητά

Apartamento Rosalia

7.8
Καλό 34 σχόλια
679 μ από το κατάλυμα
USD 106 USD 95
ανά νύχτα
Apartamento A Un Paso Del Centro De Granada
Τιμή μόνο για κινητά

Apartamento A Un Paso Del Centro De Granada

8.0
Πολύ καλό 53 σχόλια
777 μ από το κατάλυμα
USD 474 USD 427
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΓραΝάδας-ΧαέΝ ΦεΝτερίκο Γκαρσία Λόρκα
    23 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Granada Train Station
    3,8 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out
    • Υπηρεσία θυρωρού
    • Ασφάλεια
    • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου

    Γεύματα

    • Χώροι/ Τραπέζια για Πικνίκ

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Αναψυχή

    • Εποχική εξωτερική πισίνα
    • Ομπρέλες θαλάσσης
    • Ξαπλώστρα
    • Κήπος

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Αίθριο
    • Έπιπλα κήπου
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Πυροσβεστήρες

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 17:00 έως 20:00
    Check-out: έως 12:00
    Αριθμός αδείαςESFCTU0000180190007046020000000000000000VUT/GR/076238,VUT/GR/07623
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το διαμέρισμα Caseria De Comares 201;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Caseria De Comares 201 περιλαμβάνουν Θεματικό Πάρκο Science Park, Οδός Calle Navas καθώς και Εμπορικό ΚέΝτρο Carrefour.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το διαμέρισμα Caseria De Comares 201;
      Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Caseria De Comares 201 θα είναι 86€.
    • Το διαμέρισμα Caseria De Comares 201 προσφέρει πάρκινγκ;
      Το διαμέρισμα Caseria De Comares 201 παρέχει ιδιωτικός χώρος στάθμευσης στους πελάτες.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Abades Nevada Palace Hotel Granada και Casa Trastos και απέχουν μόνο 6 λεπτά με τα πόδια.
    • Αυτό το διαμέρισμα προσφέρει Ίντερνετ;
      Αυτό το διαμέρισμα έχει Wi-Fi σε όλο το κατάλυμα.
    • Πόσο μεγάλο είναι το διαμέρισμα Caseria De Comares 201;
      Η έκταση του το διαμέρισμα Caseria De Comares 201 αποτελεί 40 μ².
    • Υπάρχει πισίνα στο το διαμέρισμα Caseria De Comares 201;
      Ναι, στο το διαμέρισμα Caseria De Comares 201 έχει εποχική εξωτερική πισίνα.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΓραΝάδας-ΧαέΝ ΦεΝτερίκο Γκαρσία Λόρκα
    23 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Granada Train Station
    3,8 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Caseria De Comares 201 Γρανάδα

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο